top of page

CENĀ IEKĻAUTS:

icon.png

Piegāde un būvniecība visā Latvijā

icon.png

Pamati un to ierīkošana

icon.png

Projekta dokumentācijas sagatavošana, iesniegšana un saskaņošana

Jaunums! Milla Connect

Cena no 102 925 €

(cena norādīta ar PVN)

Apbūves izmērs:

3.99m x 7.56m +

3.99m x 7.44m = 59.9 m2

Dzīvojamā  platība:

47.40 m2

Dzīvojamās telpas:

2 vai 3

Griestu augstums:

3.40 m

Vannasistaba ar WC: 1

Sauna: 0 vai 1

Milla Connect ir augstas kvalitātes skandināvu stila moduļu dzīvojamā māja. Ar tās pārdomāti izplānoto 47,4 m2 platību Milla Connect piedāvā funkcionālu un efektīvu dizainu. Māja veidota divos apjomos, veiksmīgi nodalot atvērta plānojuma dzīvojamo zonu un virtuvi, kā arī saimniecības telpu no mājas klusākās daļas, kur izvietotas divas guļamistabas un vannas istaba.


Visā mājā paredzētas siltās grīdas, gaiss/ūdens siltumsūknis un lokālas rekuperācijas iekārtas. Šī kombinācija nodrošina izcilu iekštelpu mikroklimatu – optimālu CO2 līmeni un temperatūras režīmu. Konstrukciju sastāvi, siltumizolācijas biezumi un stiklotās konstrukcijas pilnībā atbilst dzīvojamo ēku normatīvajām prasībām un nodrošina A klases energoefektivitāti. Mājas kompaktums un tehniskie risinājumi nodrošina izcilus energoefektivitātes rādītājus, kas ļaus neuztraukties par eksplautācijas izmaksām.

Piedāvājam vairākas plānojuma versijas - divu guļamistabu vietā iespējams izvēlēties versiju ar vienu guļamistabu un saunu. Abiem variantiem piedāvājam plānojumu arī spoguļattēlā. 

Artboard 3 copy 2@2x.png

Dzīvojamā istaba

Artboard 3 copy 4@2x.png

Guļamistaba

Artboard 3@2x.png

Virtuve

Artboard 3 copy 3@2x.png

Darba zona

Artboard 3 copy@2x.png

Vannasistaba

Pirts.png

Sauna

Piegādāsim gatavu māju 2 mēnešu laikā

Plānojums

Milla Connect plānojuma versija ar divām guļamistabām

Milla Connect-2.jpg

Garantējam fiksētu cenu

Atšķirībā no tradicionālās būvniecības, iegādājoties MyCabin gatavās mājas, varat neuztraukties par negaidītām izmaiņām plānotajos izdevumos. Garantējam fiksētu cenu, kas pēc līguma noslēgšanas nemainās. Kā arī rūpējamies par caurspīdīgu cenu piedāvājumu ar skaidri norādītām visām izmaksu pozīcijām. 

Gatava māja vien pāris mēnešos

Būvējot mājas iekštelpās, izmantojot modulārās būvniecības risinājumus, varam precīzi plānot ēkas ražošanai nepieciešamo darbu un laiku. 

Pateicoties mājas ražošanai rūpnieciskos apstākļos, mēs varam nodrošināt ātri un efektīvi uzbūvētas mājas.

Uzticama kvalitāte

MyCabin mājas tiek izgatavotas tikai no augstas kvalitātes materiāliem un ražotas apstākļos, kas ir piemēroti koka karkasa mājām, nodrošinot to ilgtspējību.

Vairāk nekā 100 veiksmīgi realizēti projekti, profesionāla komanda un rūpīgi izraudzīti piegādātāji un sadarbības partneri – tas ir MyCabin kvalitātes apliecinājums!

Milla Connect fasādes krāsas
9

Gaiši pelēks

5

Antracīts

6

Bēšs

7

Balts

8

Melns

11

Zaļš

Milla Connect-cenu lapa.jpg

Papildaprīkojums

Otras guļamistabas vietā iespējams izvēlēties izbūvēt pirti:

  • Iebūvēta pirts ar elektrisko krāsni: 10 500 EUR (cena iekļauj PVN)

  • Iebūvēta pirts ar malkas krāsni: 13 500 EUR (cena iekļauj PVN)

Uzzini vairāk

IMG_2195_edited.jpg

Pirkuma līguma parakstīšana un iegādes nosacījumi 

Ja Tevi  ir uzrunājusi šī māja, tad pirmais solis tās realizācijā ir pirkuma līguma parakstīšana. Pēc līguma parakstīšanas 5 darba dienu laikā Tev ir jāveic pirmā iemaksa 15% apmērā no pirkuma summas uz līgumā norādīto MyCabin kontu. Brīdī, kad maksājums ir saņemts, māja ir pārdota.

IMG_8245_edited.jpg

Mājas būvniecība

MyCabin komanda organizē visu mājas būvniecības un uzstādīšanas procesu, lai māja būtu gatava pirkuma līguma noteiktajā termiņā, laikā un vietā. Milla 60 mājas varam nodot gatavas 3 mēnešu laikā, 

IMG_8075_edited.jpg

Iegādes iespējas sadarbībā ar Swedbank

Pirms pirkuma līguma parakstīšanas, iesakām izskatīt savas finanšu iespējas. MyCabin sadarbojas ar vadošajām Latvijas bankām.  Sadaļā "Finansējums" uzzināsi par aktuālajiem piedāvājumiem no mūsu sadarbības partneriem. 


Uzzini savas iespējas.

IMG_8282_edited.jpg

Garantijas

MyCabin mājām nodrošinām 2 gadu garantiju. 

bottom of page