top of page

Biežāk uzdotie jautājumi 

 • 11. Vai mājas var apskatīt dzīvē?
  Jā, MyCabin mājas var apskatīt mūsu ražotnē Jelgavā, Viskaļu ielā 74. Atvērto durvju dienās gaidām jebkurā laikā bez iepriekšējas pieteikšanās. Lai apskatītu mājas citos datumos, lūdzu, sazinieties ar mums uz erika@mycabin.lv un sarunāsim apskates laiku.
 • 12. Kāda veida pamati tiek izmantoti MyCabin mājām?
  MyCabin mājas ir būvētas uz skrūvpāļu pamatiem, kas konstrukcijām nodrošina spēcīgu un stabilu atbalsta sistēmu.
 • 4. Cik maksā piegāde?
  Piegādes izmaksas tiek noteiktas individuāli katram projektam, ņemot vērā piegādes sarežģītības pakāpi un galamērķa lokāciju.
 • 2. Kas ir iekļauts cenā?
  Detalizētu informāciju par cenām varat atrast katra mājas modeļa produktu lapās. Katram modelim mēs piedāvājam dažādas iespējas - sākot no bāzes komplektācijas līdz pilnībā aprīkotām mājām ar virtuvi, vannasistabu, apkures sistēmu, terasi un citām papildu funkcijām. Cena ietver pamatu ierīkošanu, uzstādīšanu un nepieciešamo dokumentāciju vietējās būvvaldes atļauju saņemšanai, tai skaitā, MyCabin arhitektu sagatavotu teritorijas shēmu un vizualizācijas Jūsu konkrētajai lokācijai.
 • 14. Kur tiek ražotas MyCabin mājas?
  MyCabin mājas Eiropas tirgum tiek ražotas mūsu ražotnē, kas atrodas Jelgavā, Latvijā, aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Mūsu ražotni ir iespējams apmeklēt klātienē, iepriekš piesakoties.
 • 6. Vai mājas ir piemērotas dzīvošanai visa gada garumā?
  Jā, mūsu mājas ir projektētas tā, lai tajās varētu ērti dzīvot visu gadu. Māju sienas, grīdas un jumts ir izolēti ar 150 mm biezu un ūdensnecaurlaidīgu slāni, kas nodrošina minimālu siltuma zudumu. Mēs piedāvājam arī dažādas apkures iespējas - čuguna malkas krāsnis, apsildāmās grīdas un elektriskos radiatorus, lai nodrošinātu mājīgu un siltu dzīves vidi visa gada garumā.
 • 5. Kādi ir paredzamie būvniecības un piegādes termiņi MyCabin mājām?
  Mūsu māju būvniecība un piegāde parasti ilgst aptuveni 2-4 mēnešus, atkarībā no Jūsu projekta prasībām. Plašāku informāciju par laika grafiku un iesaistītajiem procesa soļiem varat atrast mūsu mājas lapas sadaļā "Iegādes process".
 • 15. Vai māju pēc uzstādīšanas ir iespējams pārvietot?
  Jā, mūsu mājas var pārvietot arī pēc to uzstādīšanas.
 • 1. Kur MyCabin var piegādāt mājas?
  MyCabin var piegādāt mājas jebkur Latvijā, kur ir atļauta apbūve un ir iespējama piebraukšana.
 • 10. Kādi ir garantijas un pēcpārdošanas servisa noteikumi?
  Mēs sniedzam 2 gadu garantiju mūsu mājām, un šajā periodā nodrošinām atbalstu visu problēmu risināšanā.
 • 9. Vai ir pieejami individuālizēti risinājumi, lai māju pielāgotu manām personīgajām vēlmēm un vajadzībām?
  Lai gan mūsu mājas ir standartizētas, mēs varam apspriest pielāgošanas iespējas lielākiem pasūtījumiem (3 un vairāk mājas).
 • 8. Vai mājas tiek uzstādītas jau sagatavotas visiem komunikāciju pieslēgumiem?
  Jā, ēkas tiek piegādātas ar izbūvētiem nepieciešamajiem inženiertīkliem – kanalizāciju, ūdens un elektrības izvadiem.
 • 13. Kā ir ar plānošanu un atļaujām?
  MyCabin arhitekts sagatavo visus nepieciešamos dokumentus (skices un vizualizācijas), kas nepieciešami iesniegšanai būvvaldē.
 • 7. Kādas apkures iespējas ir pieejamas šīm mājām?
  Mēs piedāvājam dažādas apkures iespējas — čuguna malkas krāsni, apsildāmās grīdas un elektriskos radiatorus, kurus var vadīt, izmantojot Wi-Fi. Izmantojot Wi-Fi vadību, Jūs varat ērti ieslēgt vai izslēgt radiatorus attālināti pat tad, ja neesat mājās.
 • 3. Vai piegāde ir iekļauta cenā? Kā tiek organizēts piegādes process?
  Piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Šīs izmaksas tiek aprēķinātas individuāli katram projektam, ņemot vērā piegādes saražģītības pakāpi un galamērķi. Piegādes veicam sadarabībā ar mūsu ilgtermiņa loģistikas partneriem. Ja vēlaties piegādi organizēt paši, arī tas ir iespējams.
bottom of page