top of page

Acerca de

Par mums

MyCabin savu darbību uzsāka 2020. gadā, piedāvājot mazās koka karkasa brīvdienu mājas dažādos izmēros, ko iespējams kombinēt kā komplektu. MyCabin mājām ir pārdomāts, funkcionāls skandināvu stila dizains, ko atzinīgi novērtējis arhitektūras un dizaina žurnāls "Dwell", interneta žurnāls “designboom” un citi mediji.

 

Mūsu filozofija ir piedāvāt klientiem gatavus un pārdomātus risinājumus, kuros roku rokā iet funkcionalitāte un dizains. Mūsu mērķis ir nodrošināt  visērtāk un vienkāršāk nopērkamās brīvdienu mājas ar maksimāli viegli uztveramu un skaidru izmaksu piedāvājumu, ērtu pasūtīšanas procesu, standartizētām komplektācijas iespējām, un piedāvāt līdz pat pēdējai detaļai pilnībā iekārtotus māju modeļus.

mycabin-komanda.jpg
mycabin-piegade.jpg

Rūpnieciski ražotas mājas

MyCabin moduļu mājas tiek ražotas rūpnieciski un piegādātās un uzstādītas gatavas. Šis risinājums ir īpaši piemērots tālām lokācijām, kurās organizēt būvdarbus uz vietas ir īpaši komplicēti. Rūpnieciska māju ražošana mūsu klientiem padara mājas iegādes procesu daudz vienkāršāku, jo nav jāorganizē būvdarbi. 

Moduļu mājas tiek piedāvātas pilnībā sagatavotas uzstādīšanai uz zemes gabala un gatavas dzīvošanai. 

 

​Mājas ir iespējams apskatīt arī dzīvē. Sazinies ar mums un  vienosimies par tikšanos!

MyCabin ražotne

MyCabin māju būvniecība notiek divās ražotnēs: Jelgavā, Latvijā, kas apkalpo visu Eiropas tirgu, un ražotnē Čikāgā, ASV, kas ražo MyCabin brīvdienu mājas Ziemeļamerikas tirgum.

Ražojot ēkas rūpnieciski, iespējams nodrošināt augstu kvalitātes kontroli un procesu efektivitāti. Ēkas ražošanas ilgums vidēji ir 2-3 mēneši. Tas var būt vēl īsāks, pērkot ražotnē pieejamus gatavos māju modeļus. Abās ražotnēs tiek nodrošināti piemēroti būvniecības apstākļi, kas ievērojami uzlabo procesu efektivitāti, ēkas kvalitāti un ilgmūžību.

Ražotnes platība ļauj ražot līdz 10 mājām mēnesī, lai maksimāli ātri spētu nodrošināt pasūtījuma izpildi. 

Sazinies ar mum

MyCabin komanda

Ģirts Draugs

Dibinātājs un izpilddirektors

mycabin-komanda-5.png

Mārtiņš Dziedātājs

Padomes loceklis

mycabin-komanda-4.png

Sampsa Auvinen

Padomes priekšsēdētājs

mycabin-komanda-6.png

Ričards Kraupša

Finanšu direktors

mycabin-komanda-8.png

Reinis Žbanovs

Projektu direktors

erika-mycabin.png

Ērika Bondare

Pārdošanas projektu vadītāja

mycabin-komanda-2.png

Mārtiņš Ošs

Ražošanas vadītājs

Paldies, pieteikums nosūtīts!

Raksti mums

bottom of page