Acerca de

My Cabin savu darbību uzsāka 2020. gadā, piedāvājot brīvdienu mājas trīs dažādos izmēros.

 

Pirmais darbības gads apstiprinājis lielo interesi par ilgtspējīgu moduļu māju produktiem un, palielinot ražošanas jaudu, My Cabin 2021. gadā paplašināja produktu piedāvājumu ar koka karkasa dzīvojamām mājām - 60 m2 un 100 m2 platībās.

 

Mūsu filozofija ir piedāvāt klientam skaidru un saprotamu produktu. My Cabin nodrošina gatavus un pārdomātus risinājumus, kur roku rokā iet funkcionalitāte un dizains. My Cabin pievienotā vērtība ir iespēja visas mājas iegādāties dažādās kombinācijās un variācijās, piemēram, My Milla 60 dzīvojamā māja un My Kalmus, kas kalpo kā atsevišķa darba telpa vai atpūtas namiņš.

20220819_140137_ed.jpg
DSC07102.jpg

Moduļu mājas tiek piedāvātas pilnībā sagatavotas uzstādīšanai uz zemes gabala un gatavas dzīvošanai. Visām mājām tiek nodrošināta pamatkomplektācija, taču iespējams vienoties arī par papildus aprīkojumu un dažādiem individuāliem risinājumiem. 

 

​Visas mājas iespējams apskatīt arī dzīvē. Sazinies ar mums un  vienosimies par tikšanos!

Pašlaik My Cabin māju būvniecība norit divās ražotnēs, Mārupē, Latvijā, kas apkalpo visu Eiropas tirgu, un ražotnē Čikāgā, ASV, kas ražo My Cabin brīvdienu mājas Ziemeļamerikas tirgum.

 

​Abās ražotnēs tiek nodrošināti piemēroti būvniecības apstākļi, kas ievērojami uzlabo procesu efektivitāti, ēkas kvalitāti un ilgmūžību.

 

Ražotnes platības ļauj vienlaicīgi ražot sākot no 7 līdz 20 mājam vienlaicīgi, lai maksimāli ātri spētu nodrošināt pasūtījuma izpildi. My Cabin mazākās mājas - My Milla, My Kalmus un My Galia tiek pilnībā uzbūvētas iekštelpās un ar transportu nogādātas un uzstādītas uz klienta zemes gabala. Savukārt dzīvojamās mājas My Milla 60 un My Milla 100 tiek būvētas uz klienta apbūves gabala. Abu māju veidi klientam tiek nodoti pilnībā gatavi dzīvošanai.

DSC09381.jpg
 

Paldies, pieteikums nosūtīts!

Raksti mums