top of page

Acerca de

MYCABIN savu darbību uzsāka 2020. gadā, piedāvājot mazās koka karkasa brīvdienu mājas dažādos izmēros, ko iespējams kombinēt kā komplektu. MYCABIN mājām ir pārdomāts, funkcionāls skandināvu stila dizains, ko atzinīgi novērtējis arhitektūras un dizaina žurnāls "Dwell", interneta žurnāls “designboom” un citi mediji.

 

Mūsu filozofija ir piedāvāt klientiem gatavus un pārdomātus risinājumus, kuros roku rokā iet funkcionalitāte un dizains. Mūsu mērķis ir nodrošināt  visērtāk un vienkāršāk nopērkamās brīvdienu mājas ar maksimāli viegli uztveramu un skaidru izmaksu piedāvājumu, ērtu pasūtīšanas procesu, standartizētām komplektācijas iespējām, un piedāvāt līdz pat pēdējai detaļai pilnībā iekārtotus māju modeļus.

20220819_140137_ed_edited_edited.png
DSC07102_edited.png

MYCABIN moduļu mājas tiek ražotas rūpnieciski un piegādātās un uzstādītas gatavas. Šis risinājums ir īpaši piemērots tālām lokācijām, kurās organizēt būvdarbus uz vietas ir īpaši komplicēti. Rūpnieciska māju ražošana padara procesu daudz vienkāršāku, jo nav jāorganizē būvdarbi. 

Moduļu mājas tiek piedāvātas pilnībā sagatavotas uzstādīšanai uz zemes gabala un gatavas dzīvošanai. 

 

​Visas mājas ir iespējams apskatīt arī dzīvē. Sazinies ar mums un  vienosimies par tikšanos!

My Cabin ražotne

MYCABIN māju būvniecība notiek divās ražotnēs: Mārupē, Latvijā, kas apkalpo visu Eiropas tirgu, un ražotnē Čikāgā, ASV, kas ražo MYCABIN brīvdienu mājas Ziemeļamerikas tirgum.

Ražojot ēkas rūpnieciski, iespējams nodrošināt augstu kvalitātes kontroli un procesu efektivitāti. Ēkas ražošanas ilgums vidēji ir 2-3 mēneši. Tas var būt vēl īsāks, pērkot ražotnē pieejamus gatavos māju modeļus. Abās ražotnēs tiek nodrošināti piemēroti būvniecības apstākļi, kas ievērojami uzlabo procesu efektivitāti, ēkas kvalitāti un ilgmūžību.

Ražotnes platība ļauj ražot līdz 10 mājām mēnesī, lai maksimāli ātri spētu nodrošināt pasūtījuma izpildi. 

DSC09381_edited.jpg
Sazinies ar mum

Paldies, pieteikums nosūtīts!

Raksti mums

bottom of page